אודות

תוכן עניינים

קצת עלינו

"ראש בריא" הינו גוף המרכז עבורכם מומחים בתחום בריאות הנפש ויספק לכם ייעוץ מקצועי ואישי על כל בעיה שצפה הקשורה לדיכאון, לחץ וחרדות, הפרעות נפשיות ואכילה, מתוך מקום המאמין, כי בריאות הנפש חשובה ואסור להסתיר את הבעיות השונות ולהתמודד איתן לבד.

אתר זה הינו אתר חברתי שמעודד שיחה פתוחה עם אנשים סביב האתגרים הרבים הקשורים בחיינו ומטרתו לאתר טיפול ואנשי מקצוע מתאימים לאנשים השונים שזקוקים לו.

 

החזון שלנו

לספק מענה טיפולי למתמודדים עם משברים נפשיים בחייהם ורוצים לדעת ולהבין איך להתמודד עם חרדות, משברים אישיים ובכלל התמודדות שוטפת עם חיי היומיום בצל הקושי להתגבר. אנו מאמינים כי כל אדם חייב לקבל ליווי ותמיכה למשברים שתוקפים אותו. להבין את עצמו ואת קשייו ולקבל חיים טובים ומשמעותיים בזכות סביבה מכילה, אינטימית, תומכת ומעצימה.

הצוות שלנו זמין לרשות הציבור. צוות מקצועי והוליסטי באווירה חמה ומכבדת מתוך אמונה כי חייבים לשתף, להחלים ולבחור לקיים דיאלוג פתוח עם האדם ובעיקר ומעל הכל לכוון אותו להגשמה וצמיחה.

 

אז למה דווקא אנחנו?

באתר זה תוכלו למצוא מטפלים מעולים שנבחרו בקפידה שמוכנים לדבר איתכם בשיחת טלפון רגילה ולספק מידע שיהיה רלוונטי במיוחד עבורכם. ואתם תוכלו לבחור את סוג הטיפול והמטפל, לתאם פגישה וכל זאת בקלות וביעילות.

אנחנו מבינים את הבלבול בחיפוש אחר האדם האולטימטיבי שיטפל בכם ולכן כחלק מהשירות שלנו תוכלו לפנות אלינו ונקשר בינכם לבין מטופלים שיעבירו לכם המלצות על מטפלים ספציפיים. בשיחה כנה ואותנטית שבה נבין ביחד מי מבין המטפלים יעשה עבורכם את הטיפול הכי נכון שיעה לכם טוב ויחזיר אתכם לדרך המלך שלה אתם ראויים.

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.