איך NLP יכול לעזור לבריאות הנפשית שלכם

תוכן עניינים

אם גם אתם נתקלתם בקשיים רגשיים ועדיין לא מצאתם לכך פתרון, שווה לכם להכיר שיטה קצת אחרת, שאולי תוכל לעזור לכם. נמצא בשנים האחרונות ששיטת הטיפול NLP זו שיטה בעלת אמצעים רבים לעזור לאנשים עם מגוון גדול של בעיות כאלו ואחרות. לכל אחד כנראה יש שיטה שתתאים לו, ואולי זו השיטה בשבילכם.

 

מה זה NLP?

מדובר בגישה טיפולית בטווח קצר, אשר מכוונת מטרה מעשית בכדי להגיע לפתרון עבור בעיות שונות. הטיפול מכונה ניתוב לשוני פיזיולוגי, בא לעזור למטופלים ללמוד איך להתמודד בצורה יעילה ובריאה עם הפרעות חרדה, כעסים, מתח נפשי, כאבים פסיכוסומטיים ובעיות רגשיות או התנהגויות אחרות, הצלחת הטיפול תלויה במחויבות של המטופל כלפי הטיפול.

 

מי מגיע לקבלת הטיפול?

אנשים שמגיעים לטיפול מהסוג הזה, מגיעים עם מגוון רחב של סיבות שונות, רבות מדובר באנשים שכבר ניסו שיטות טיפול אחרות או ייעוץ מסוג אחר, אך לא קיבלו את המענה לבעיות שלכם ולא הצליחו לחוש הטבה במצבם, לכן סאו לנסות שיטה חדשה.

 

התמודדות והנחלת שינויים

מרכיב עיקרי שניתן לראות בסוג הטיפול הזה, זה סיוע להתמודדות עם אירועים קשים בחיים, מכיוון שמדובר בגישה מרובת פעולות ואימונים, עם הרבה דינאמיות, יש פתח גדול לשינויים נרחבים והתמודדות משמעותיות. בNLP ניתן ללמוד טכניקות שונות גם ללימוד עצמי, וגם כאלו שניתן לתרגל באימון אישי עם מטפל או מטפלת מוסמכים בNLP.

 

שינוי דפוסי חשיבה והתנהגות

בשיטה הזו, משתמשים בטכניקות וכלים רבים בכדי להקל על יישום שינויים שהמטופלים רוצים, על ידי התרכזות במה שהם חושבים, מרגישים וקולטים בעזרת החושים שלהם. לאחר הצלחות בשינויים קלים, נוצרת רכישת דפוסי חשיבה והתנהגות חדשים ויעילים, על ידם ניתן להשתמש במיון מודרך ולהתגבר על מצבים נוספים בהם יש חווית קושי.

 

גישה חדשנית

בניגוד לשיטות טיפול אחרת, NLP מתבצע גם ללא שיחות עמוקות, כך שניתן ליהנות מהיתרונות של השיטה מבלי להצטרך לדון בהרחבה על הבעיות שחווים. אנשים רבים לא מרגישים בנוח לדבר על הבעיות שלהם בחופשיות עם אדם זר, ולכן השיטה הזו יכולה להתאים להם.

 

דרישות גבוהות בלימודי השיטה

אלו שהולכים לעבור קורס לימודי NLP-IL, לא באים למשהו סתמי בכלל, במהלך הלימודים התלמידים נדרשים להבין היטב את אופן השיטה ותהליך הטיפול הייחודי בNLP. מתייצבת הבנה עמוקה ואמונה בשיטה באופן שמעורר השראה עבור המטופלים ומאפשר להם לקבל ולסמוך על האדם שמולם.

 

שווה לכם לנסות

זו לו השיטה שהכרנו שנים אחורה, זה לא מה ששמענו שאמורים לעשות בכדי לטפל בבעיות שלנו, זה משהו אחר, חדש, מיוחד, ועובד. את סוג הטיפול הזה כל אחד יכול לעבור, זה מתאים לילדים, בני נוער וגם למבוגרים. אנשים רבים מספרים על ההצלחות מסוג הטיפול הזה, ואם גם אתם מחפשים מוצא לבעיותיכם, שווה לכם לנסות בעצמכם.

בריאות נפשית

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.