בדיקת קורונה אקספרס לפני טיסה – מה כדאי לדעת?

תוכן עניינים

שנת 2020 הביאה לשינויים עצומים בכל תחום שהכרנו בחיים. החל מהקניות בסופר ועד היציאה לחופשת בטן גב בחו"ל.

במדריך הנוכחי החלטנו להתמקד בכל הפרטים הנוגעים לבדיקת קורונה אקספרס לפני הטיסה, אז רגע לפני שאתם עולים על מטוס, כדאי שתקראו את

השורות הבאות ותגלו את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת.

 

בדיקות קורונה לפני טיסה

ההנחיות בנוגע להתנהלות בימי הקורונה משתנות מידי תקופה, אך ראוי לציין כי בכל הנוגע להנחיות של בדיקות שצריך לקיים לפני טיסה – העניין נשאר כפי שהוא לאורך זמן ועדיין, יש מי שלא יודעים שעליהם לבצע בדיקות קורונה לפני עלייתם למטוס. כדי שנוכל לציין בפניכם את כל הפרטים החשובים בנושא, פנינו אל נציגי הצ'ק אין שנמצאים בשדה התעופה וביקשנו מהם לספר לנו את כל הפרטים החשובים בנושא, כדי להפחית את הסיכוי שהם יפגשו שוב בנוסעים שיגלו שעליהם להגיע עם תוצאת בדיקה שלילית לפני העלייה למטוס.

 

מי יכול לבצע בדיקות קורונה אקספרס לפני הטיסה?

מהבירור שערכנו בנושא, אין סלקציה בכל הנוגע לעריכת בדיקת קורונה אקספרס לפני העלייה למטוס. כך שכל אדם באשר הוא יכול לגשת ולבצע בדיקת PCR לפני טיסה. כשתגיעו למקום הבדיקות, אף אחד לא ישאל אתם איפה אתם עובדים, לאן אתם טסים או איפה אתם גרים. פשוט כי אין צורך בכל הפרטים הללו. עליכם רק להכין את התשלום מראש ולבצע את הבדיקה ללא הבדל דת, גזע ומין.

 

לפעמים צריך להזמין תור

את הספונטניות תשאירו לטיול שלכם. בכל הנוגע לבדיקות קורונה אקספרס, כדאי שתבררו מראש את הפרטים הבאים:

  • האם צריך לתאם תור מראש?
  • איפה מקום הבדיקה?
  • האם יש חניה באזור המתחם?
  • מה אתם צריכים להביא אתכם?

רק לאחר שתבררו את הפרטים הללו, אתם יכולים לצאת לדרך. תאמינו לנו שאתם לא רוצים לגלות שהייתם צריכים לתאם תור מראש ומבצעי הבדיקות לא יוכלו לקבל אתכם ללא התור.

 

תבדקו אם יש תורים

בדיקות אקספרס מתבצעות ברוב המקרים במהירות (לא סתם קוראים להן "בדיקות אקספרס") ובכל זאת, כדאי שתכינו את עצמכם מראש, במיוחד אם אתם יוצאים לרגע ממקום העבודה או אם אתם ממהרים להמשיך בשגרת היום שלכם. לכן, ההמלצה היא לבדוק אם יש תורים ארוכים במקום הבדיקות לפני ההגעה למקום. שימו לב, לעיתים, בתקופה שבה רבים נוסעים לחו"ל (למשל, בימי הקיץ או לקראת החגים) עשויה להיות עלייה במספר המבקשים בביצוע בדיקות אקספרס, כך שייתכן שיהיו תורים במקום הבדיקה וכדאי שתיערכו בהתאם.

 

לסיום

אלו היו כל הפרטים שכדאי שתדעו אודות בדיקת קורונה אקספרס לפני הטיסה. אנו מודים בהזדמנות זו לפקידי הצ'ק אין שסייעו לנו בכתיבת המדריך הנוכחי ומאחלים לכם, נוסעים יקרים, שתיערכו לקראת הטיסה שלכם עם כל הבדיקות והטפסים. טיסה נעימה!

בדיקת אנטיגן

 

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.