דיקור סיני – איך הוא משפיע על בריאותכם

תוכן עניינים

אם מאסתם ברפואה הקונבנציונלית ואתם מחפשים פתרון אחר לבעיה בריאותית בוערת ומציקה – הגיע הזמן שתכירו בעולם הרפואה הסינית ומה שיש לו להציע

דיקור סיני הוא שיטת טיפול שמטרתו לעודד זרימה חופשית של האנרגיה שלנו או בשמה המקצועי – הצ'י שלנו. הדיקור הסיני יכול להועיל במצבים רפואיים רבים כמו כאבים כרוניים בגב, בעיות אורתופדיות, מיגרנות, בעיות עור, בעיות שינה, בעיות פוריות, בעיות נפשיות ועוד.

 

אז מה זה?

לפי הרפואה הסינית יש בגופנו 12 ערוצי אנרגיה עיקריים אשר משפיעים על איברנו הפנימיים בגוף. שמם של ערוצים אלו הוא מרידיאנים, בתוכם זורמת אנרגיית הצ'י. צ'י הינה אנרגיית החיים ע"פ הרפואה הסינית, אך אם לתרגם מושג זה בפשטות, צ'י היא האנרגיה שמצויה בגוף שלנו. כאשר אנחנו במצב פיזי ומנטלי אופטימלי הצ'י זורם בצורה חופשית. אמנם, כאשר אנחנו במצב של חולשה רגשית או פיזית הצ'י זורם בצורה בלתי מאוזנת. מטרתו של הדיקור היא להכניס את הגוף למצב של איזון ולשחרר חסימות בזרימת הצ'י ע"י לחיצה בנקודות שנמצאות על גבי מרדיאנים בגופנו.

 

למי דיקור סיני מתאים?

כמו שנאמר לעיל, דיקור סיני יכול לתת מענה למגוון רחב של בעיות רפואיות כאלו ואחרות. טיפול זה מתאים לכל אדם בכל גיל, מה שהופך טיפול זה לטיפול נגיש שמתאים לכמעט כל אדם בכל מצב. אמנם, ישנם מצבים רפואיים שבהם דרוש לנהוג בזהירות כמו למי שלוקה במחלת ההמופיליה, אשר מחלה שיש בה סיכוי לדימום יתר. אך גם ללוקה במחלה זו ניתן לעשות טיפול, אך טיפול זה יהיה עדין יחסית. חשוב להבין כי הדיקור הסיני הינו תהליך. כלומר, סביר להניח שלא תראו תוצאות מטיפול אחד, אלא מסדרת טיפולים. כל אדם מקבל תכנית טיפולים שמותאמת למצב הבריאותי שלו ולכן זמן ההשפעה הינו אינדיבידואלי ממטופל למטופל.

 

השפעות של הדיקור הסיני

לדיקור הסיני השפעות רבות ומגוונות על בריאותכם. הדיקור הסיני גורם לשחרור הורמוני אנדורפין, הורמוני האנדורפין מסייעים בחיכוך כאב ובשיפור מצב הרוח. כמו כן, הטיפולים משפיעים על אופן תפיסת הכאב במוח מה שמביא לריפוי כולל של כאבים וביניהם כאבים כרוניים. בנוסף לטיפול בבעיות כאב מקומיות, לדיקור הסיני יש את היכולות לריפוי של בעיות סיסטמיות ופונקציונלית, כמו בחילות, סכרת, מתח, חרדה ועוד.

 

לסיכום

הדיקור הסיני הינו הטיפול האולטימטיבי של עולם הרפואה הסיני. לטיפול זה יש יתרונות והשפעות רבים על בריאות גוף האדם ומומלץ לכל אדם אשר מחפש דרך טיפול אלטרנטיבית ובעלת סיכויי הצלחה גבוהים.

דיקור סיני

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.