5 יתרונות למדרסים בהתאמה אישית

תוכן עניינים

גורמים כמו גנטיקה, חיקוי הליכת ההורים כתינוקות והרגלים שאנו רוכשים במהלך חיינו, כל אלו מכתיבים את מבנה גופנו ורמת היציבות.

רוב האוכלוסיה סובלת מיציבה לא אופטימלית וכאבים שנוצרים מכך כמו כאבי גב וברכיים.

ניתן לשפר את היציבה על ידי הליכה עם מדרסים שאותם שמים בתוך הנעליים שלנו.

את המדרסים ניתן להזמין בהתאמה אישית כך שיתאימו בדיוק לכף הרגל שלנו ולנעל שלנו.

ניתן גם לרכוש מדרסים אוניברסליים מדגם יותר פשוט אך אם יש לכם בעיות אורתופדיות וכאבים, לא מומלץ.

בסופו של דבר כל משקל הגוף שלנו נשען על כפות הרגליים ולכן רק הליכה עם מדרסים מותאמים אישית תקל על הכאבים שנרגיש בסוף היום כאשר אנחנו מורידים את הנעליים ונחים בשכיבה.

 

הליכה עם מדרסים

האדם הממוצע הולך ביום בערך כ 2500 צעדים, כאשר רובנו כאמור לא ביציבה אופטימלית ולכן הולכים באופן שגוי. ההליכה השגויה מחמירה עם הגיל וכך גם הכאבים, אף על פי  שיש מקרים של כאבים חריפים כבר בגיל צעיר. הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה היא הליכה עם מדרסים, כאשר הם מקטינים את הכאב שנוצר בעקבות כך. קיימים הרבה סוגים של מדרסים אך חשוב שתדעו שאם אתם רוכשים מדרסים אז רק בהתאמה אישית. המדרסים משתנים בין בני אדם אך גם בין בין רגל ימין ושמאל אצל אותו מטופל וכמו שתאומים זהים לעולם לא יהיו זהים ב 100%, כך גם המדרסים ולכן יש לרכוש במקום מוסמך.

 

בעיות בריאותיות שנוצרות באי יציבות והליכה לא תקינה

כאבים בעצמות ובעצבים משפיעים על יכולתנו ללכת כראוי וזה בהתאם משפיע על מצב רוחנו. במרבית המקרים, אנשים משלמים הרבה כסף על ביקורים אצל מומחים, טיפולים מיוחדים, תרופות ואפילו נעליים אורתופדיות מיוחדות וכל זה כדי לא להרגיש את הכאב. אך באופן אירוני אותם אנשים לא מטפלים באיבר בגוף החשוב כדי לשמור על הגב והרגליים ואלו כמובן כפות הרגליים שלנו. קניית מדרסים בהתאמה אישית פותרת את הבעיה מכיוון שברגע שהדריכה שלנו תקינה, כך גם ההליכה והיציבות וכך לא יכאב לנו. ברגע שתשימו מדרסים פעם אחת אתם תתמכרו לתחושה ולא תוכלו ללכת יותר בלי מדרסים, במיוחד אם אתם ספורטאים שהולכים רוב היום עם נעלי ספורט או חיילים שהולכים עם נעלי צבא לא בריאות.

 

מדרסים בהתאמה אישית

מדרסים בהתאמה אישית מיוצרים במכונים אורתופדיים מוסמכים על ידי טכנאים מוסמכים והם מותאמים בדיוק לתבנית כף הרגל שלכם ולמבנה האנטומי כאשר תחילה סורקים את כף הרגל כדי לאבחן את הבעיות האורתופדיות הקיימות. לאחר הסריקה מטביעים את כפות הרגליים בכרית מיוחדת כדי לקבל צורה שמתאימה בדיוק לרגל, גם לכף רגל ימין וגם לשמאל. המדרסים תומכים בכפות הרגליים ומפזרים את העומס בצורה תקינה ומאוזנת.

 

נעלי ספורט

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.