רווח בשיניים – מה עושים?

תוכן עניינים

אנשים שיש להם שיניים יפות ולא סובלים מכאבי שיניים יתקשו להבין את העניין הזה, אך האמת היא, שבעיות בשיניים עלולות להיות מאוד לא נעימות.

זו יכולה להיות בעיה שקשורה לכאבים וחורים, אך זו גם יכולה להיות בעיה אסתטית לכל דבר ועניין, כמו למשל: רווח בשיניים.

מה עושים במצב כזה ואל מי פונים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 

למה זה קורה?

עוד לפני שנדבר על סגירת רווח בשיניים צריך להבין במה דברים אמורים ולמה זה קורה. ראשית, הרווח יכול להיות בין שיניים שונות והוא גם יכול להיות בחלק העליון של הפה או בחלק התחתון. שנית, מבחינת הגורמים, אנחנו רואים שיש לכך לא מעט סיבות, כמו למשל הרגלים לא טובים או גנטיקה. מה שבטוח זה שאם גם לכם יש רווח בשיניים ואתם לא אוהבים את זה, אתם יכולים לעשות משהו בנידון. זה ידוע שבסופו של דבר הדימוי העצמי של כל אחד מאתנו מאוד מושפע מהשאלה איך אנחנו נראים, ולכן, אם אפשר לטפל בבעיה הזאת בקלות ובלי יותר מידי סיבוכים, למה שלא תעשו זאת?

 

יישור שיניים

הדרך הכי טובה שיש לטפל ברווח בשיניים היא כמובן בעזרת יישור שיניים. אם לרגע חשבתם שתצטרכו ללכת עכשיו שנים עם גשר על השיניים שכולם ייראו וישימו לב אליו, כדאי שתדעו שזה מאוד לא מדויק. בפועל אתם תראו שיש היום אפשרות לעשות יישור שיניים גם בעזרת גשר שקוף, מה שהופך את כל העניין להרבה יותר פשוט. למעשה, רופא השיניים יתקין לכם את הגשר השקוף ואף אחד בכלל לא יבחין בו. בצורה כזאת תוכלו להתגבר על הרווח שעד היום היה לכם בשיניים, מה שבסופו של דבר ישנה לא רק את ההופעה החיצונית שלכם, אלא גם את האישיות שלכם. אתם תרגישו הרבה יותר בטוחים בעצמכם בגלל השינוי הפיזי ואין ספק שזו בחירה חכמה בכל גיל.

 

בחירת מרפאת שיניים מובילה

מה שכן כדאי לשים לב אליו אם החלטתם להתמודד עם הרווח שיש לכם בשיניים, זו השאלה באיזו מרפאת שיניים אתם בוחרים. האם בכל מקום מחכים לכם אנשי מקצוע מספיק טובים? והאם בכל מקום עושים שימוש בטכניקות הכי טובות ומתקדמות שיש לטיפולי שיניים שונים? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם יש לכם אפשרות לבדוק דבר או שניים אודות מרפאת השיניים לפני שאתם הולכים אליה, זה כדאי. רצוי לברר מה חושבים על המקום המטופלים האחרים והאם, למשל, אנשים אחרים שהיו להם בעיות של רווח בשיניים, באמת קיבלו באותה מרפאה טיפול מצוין. חשוב גם לברר על איזה מחירים מדובר, כי לא פעם רופאי השיניים מרשים לעצמכם לגבות מחירים מופקעים. כמובן שכדאי להימנע ממרפאות שיניים שבהן תשלמו יותר מידי, כי לא תמיד על טיפול מקצועי ומתקדם תצטרכו לשלם מחירים גבוהים.

 

חיוך מושלם

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.