שפיכה מהירה – עניין פסיכולוגי או פיזיולוגי?

תוכן עניינים

מאחר שחוויית חדר המיטות חשובה לכולנו כל כך, חשוב גם לדעת שישנם קשיים בין הסדינים.

מדוע חשוב? כי ככה תוכלו סוף כל סוף להבין שאתם לא היחידים בסירה. אם אתם סובלים משפיכה מהירה, כדאי לדעת שבערך 20% מאוכלוסיית הגברים אתכם באותה הסירה.

בואו נדבר על זה, עניין פיזי או פסיכולוגי?

האם שפיכה מהירה היא תוצאה של בעיה פיזית? אולי מועקה פסיכולוגית שיושבת על הגבר? בימינו ישנם פתרונות עבור שפיכה מוקדמת, לרוב פתרונות בצורה של כמוסות, ספריי השהייה, ג'ל השהייה ועוד. אלו בעצם מוצרים לחיזוק האון הגברי, מה שעשוי להעיב מאוד על נפשו של הגבר. אם אתם מתמודדים עם הקושי של שפיכה מוקדמת או שפיכה מהירה, השורות הבאות הן בשבילכם.

 

מה יכול להוביל לשפיכה מוקדמת?

במקרים רבים, השפיכה המהירה של הגבר תגרם כתוצאה מריגוש גבוה במיוחד. בסופו של דבר, בכל דבר בחיים האלו צריך להשתפשף בכדי להיות "מומחים" בו. והאמת, שסקס הוא לא שונה בהרבה משאר הדברים בחיים.

בסופו של דבר, אם גבר מקיים יחסי מין פעם בחצי שנה-שנה, מובן לחלוטין מדוע יגיע למצב של שפיכה מהירה ומוקדמת.. אנחנו חלילה לא מעודדים אתכם עכשיו לצאת לרחוב ולעשות סקס עם כל עובר אורח ברחוב. אבל יחד עם זאת, חשוב לדעת כי אימון מוביל לשלמות בכל דבר בחיים. תמצאו את הפרטנר הנכון לכם, תקיימו יחסי מין באופן תדיר ויש סיכוי שהבעיה תיפתר מעצמה.

 

האם שפיכה מוקדמת היא תוצאה של בעיה פיזיולוגית?

אמנם במקרים רבים השפיכה המהירה תגרם כתוצאה מאלמנטים פסיכולוגיים, אך לא תמיד. למעשה, במקרים מסוימים גברים יכולים לסבול משפיכה מהירה בעקבות בעיה במערכת העצבים המרכזית. מעבר לכך, ישנן מחלות מסוימות אשר יכולות להוביל למצב של שפיכה מהירה.

למשל, סוכרת, שינויים הורמונליים, דלקות כרוניות בערמונית של הגבר, פגיעות עצביות במערכת העצבים המרכזית ועוד. אם אתם נאלצים להתמודד עם הקושי הזה בין הסדינים, אנחנו ממליצים לקבל טיפול רפואי בהקדם. בסופו של דבר, איכות החיים של הגבר בהחלט יכולה להיפגע כתוצאה מהבעיה הזו. ומעבר לכך, הזוגיות גם יכולה להיפגע כתוצאה מבעיה של שפיכה מהירה.

 

מה לעשות כדי לטפל בשפיכה מהירה?

בכדי לטפל בכך, בדרך כלל גברים נוטים להשתמש בשלל מוצרים שונים לחיזוק האון הגברי. אפשר להשתמש במוצרים כמו קמגרה שידועה מאוד, סיאליס שנחשב מאוד מומלץ, ויאגרה ועוד. למעשה, קמגרה וסיאליס הם מוגדרים בתור ויאגרה גנרית ללא מרשם רופא. אם אתם מעוניינים להשתמש במוצרים אלו אבל מתביישים ללכת לרכוש אותם, כדאי לדעת שבימינו יש גם משלוח דיסקרטי של המוצרים הנ"ל. תוכלו להזמין סיאליס או קמגרה לבית עם שליח דיסקרטי, וזה גם לא יופיע בחשבון חיובי האשראי שלכם.

 

כדורים בצבע זהב

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.