3 הדרכים להלבנת שיניים

תוכן עניינים

הטכנולוגיה שמתפתחת בשנים האחרונות הובילה לשינוי משמעותי בכל הנוגע לטיפולי שיניים שונים. בסדרת מדריכים חשובה מאוד, יצאנו לבדוק מהם הפיתוחים החדשים שהגיעו אל עולם טיפולי השיניים. במדריכים הקודמים עסקנו באופן מעמיק בהשתלות, סתימות וטיפולי שורש. המדריך הנוכחי יעסוק בנושא לא פחות חשוב – הלבנת שיניים. הישארו אתנו ותגלו את 3 הדרכים שיאפשרו לכם להגיע לתוצאה לבנה.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

מדריך זה נכתב תוך סיוע מצד גורמים חיצוניים שיודעים דבר או שניים על הלבנת שיניים. יכול להיות שאתם מהנהנים כעת בראש ובטוחים שפנינו אל גורמים מקצועיים. אך אין זה נכון. הפעם, החלטנו לפנות אל אנשים שעברו הלבנות שיניים כדי לשמוע מקרוב את הדרכים המוכרות ביותר. כדי שנוכל להגיע אל האנשים האלה, פרסמנו פוסטים שונים ברחבי רשתות חברתיות שונות, למשל:

  • טוויטר
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

לשמחתנו, פנו אלינו מעל ל – 30 אנשים שעברו את ההליך. כל אחד מהם כתב לנו בקצרה על ההליך שעבר, ובסופו של דבר, בחרנו את 3 הדרכים הנפוצות ביותר ובחרנו להרחיב אודותיהן.

 

איך מלבינים שיניים? דרך נפוצה מספר 1

מסתבר שיש דרך אחת שהיא לא רק נפוצה ביותר אלא גם המומלצת ביותר. רבים מהגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך אמרו שהדרך הנכונה ביותר היא הבהרה של השיניים. אז אם אתם מחפשים כבר תקופה פרטים על הלבנת שיניים מומלצת, דעו שאתם לא צריכים לחפש יותר. שכן, נראה שזה ההליך שיאפשר לכם להגיע אל התוצאה הטובה ביותר.

 

איך מלבינים שיניים? דרך נפוצה מספר 2

הדרך השנייה היא באמצעות רכישה של ערכה מיוחדת לשימוש ביתי. מדובר בערכה שכוללת פלטה ייחודית ובה אתם מכניסים חומר שילבין את השיניים שלכם. את הפלטה הזו אפשר לקבל מכל מיני גורמים מביני דבר בתחום. זה יכול להיות במרפאות שיניים מוסמכות, במכונים מיוחדים שמבצעים הליכים של הלבנות שיניים או דרך הרשת, תוך רכישה של הערכה וקבלתה עד פתח הדלת.

 

איך מלבינים שיניים? דרך נפוצה מספר 3

הדרך הנפוצה השלישית היא באמצעות הסרה של חלק חיצוני של השן. מדובר בעצם בשכבה החיצונית שאגרה עם השנים כל מיני לכלוכים. ברגע שמסירים בעדינות את השכבה הזו, מתאפשר לקבל שכבה אחרת, בהירה יותר באופן משמעותי מזו החיצונית ביותר. את ההליך הזה חשוב לבצע אצל מומחים בתחום בלבד. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שמסירים את השכבה הזו על הצד הטוב ביותר ולא באופן מוגזם שיפגע חלילה בשן שלכם.

 

כמה מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 הדרכים הנפוצות ביותר להלבנה של שיניים. אנו מאחלים לכם שתבחרו את הדרך הנכונה ביותר עבורכם שתאפשר לכם לקבל את התוצאה שתמיד חלמתם עליה. מזמינים אתכם לשלוח לנו בהמשך באיזו דרך בחרתם. מי יודע? אולי נכתוב על כך מדריך נוסף.

שיניים לבנות

 

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.