3 מוצרי איפור שכל אחת חייבת!

תוכן עניינים

נשים רבות מוצאות את עצמן תוהות לא פעם לגבי מגירת האיפור שלהן. שכן, לפעמים עולה התהייה "האם יש לי את כל מוצרי האיפור הדרושים לי?". לאחרונה מצאנו את עצמנו תוהות בנושא ובמקום לשאול את הסובבים אותנו לגבי מראה הפנים שלנו, החלטנו לצאת ולבדוק עם נשים אחרות איזה מוצרי איפור הם "מאסט" מבחינתן.

בסופו של דבר, חזרנו עם 3 מוצרים שהומלצו מספר רב של פעמים. כך שהחלטנו להוציא מדריך מרוכז בנושא. אנחנו מזמינות אתכן להישאר אתנו ולגלות באילו מוצרים מדובר.

 

מוצר האיפור ה – 1 שכל אחת חייבת: מסקרה

המוצר הראשון שהתגלה כחיוני ביותר (כלומר, זה שנשים רבות לא יוצאות בלעדיו מהבית) הוא מסקרה. המוצר הקטן והקומפקטי שנמצא אצל נשים רבות בתיק, מאפשר להן לא רק להבליט את הריסים, אלא גם לחוש תחושת ביטחון מקסימלית. אנחנו יכולות להעיד על עצמנו שגם יציאה קצרה מהבית אל פח הזבל של הבניין מצריכה מאתנו מריחה מהירה של מסקרה.

מַסקָרָה

מוצר האיפור ה – 2 שכל אחת חייבת: מייק אפ

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף שמציג את מוצרי האיפור החיוניים שצריכים להיות במגירת האיפור של כל אישה מבלי לציין את המייק אפ. מדובר במוצר שמציל כל אחת מאתנו בימים שבהם עור הפנים שלנו קם על צד שמאל. כלומר, כשיש לנו חצ'קון חדש שצץ או שהעור הפך להיות אדמומי ומגורה בעקבות שינויי מזג האוויר.

ראוי לציין כי בחירה במייק אפ אינה עניין של מה בכך. יש לערוך בירור מעמיק אודות מוצרי איפור מומלצים טרם הרכישה. מדובר בעניין חיוני שנרחיב עליו עוד בהמשך.

 

מוצר האיפור ה – 3 שכל אחת חייבת: אייליינר

המוצר שיכול להפוך כל עין עייפה לעין מרהיבה הוא לא אחר מאשר האייליינר. מדובר בבחירה הנפוצה ביותר של נשות תל אביב, אותן ראיינו במהלך הימים האחרונים. התברר לנו שכל אחת בוחרת להשתמש בו באופן אחר. יש מי שאוהבת לעצב באמצעותו עיני חתול, בעוד מישהי אחרת מעדיפה דווקא לצייר באמצעותו נקודות בצד העין.

 

טיפ לבחירה נכונה של מוצרי איפור

רגע לפני שהמדריך מסתיים, אנו רוצות לציין בפניכן את הטיפ החיוני לבחירה נכונה של מוצרי איפור. אם אחד או יותר מהמוצרים שלעיל חסר לכן, עליכן לערוך בירור מעמיק טרם רכישתו מכמה סיבות:

  1. אתן צריכות לשמוע מה חכמת ההמונים אומרת על המוצר
  2. אתן צריכות לוודא כי הוא איכותי ועמיד לאורך זמן
  3. אתן צריכות לוודא שהוא מתאים לגוון העור שלכן

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכן את 3 מוצרי האיפור שאתן פשוט חייבות להחזיק בבית או בתיק. בשלב זה יש בידיכן את כל האינפורמציה הדרושה, כך שנותר לכן רק להשלים את המוצרים שטרם החזקתן בהישג יד. נאחל לכן כעת שתבחרו נכון ושתיראו במיטבכן.

מוצרי איפור

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.