כל הדייטים עולים לכם בבריאות הנפשית? קבלו 4 טיפים שיעזרו לכם לצלוח את זה

תוכן עניינים

אם גם לכם הדייטים לאחרונה כבר עולים בבריאות הנפשית שלכם, ריכזנו בשורות הבאות 4 טיפים שיכולים בפוטנציאל שלהם לעשות סדר בעניינים. לפני שאתם יוצאים לדייט או הבא, או פותחים עוד כרטיס באתר הכרויות, הנה מידע מועיל למחפשי הדייטים, האהבה או אולי בכלל משהו חד פעמי. 

 

#1 – הגדירו ציפיות לפני דייטים

זהו אולי הטיפ החשוב ביותר, מכיוון שציפיות לא מתאימות בסופו של דבר יוצרות אכזבות ותסכול. לכן, אנחנו ממליצים לשאול את עצמכם כמה שאלות ולנסות לענות עליהן בכנות, לפני שאתם יוצאים לדייטים. למשל, שאלות כאלו:

  • מה אתם באמת מחפשים?
  • האם ישנם קווים אדומים שאתם לא מוכנים לחצות?
  • האם אתם מרגישים מספיק בנוח עם עצמכם כדי לספר לצד השני מה אתם מחפשים?

#1 - הגדירו ציפיות לפני דייטים

#2 – בחרו מקום שמתאים לשניכם (אפשר יותר מ-1)

במילים פשוטות, מקום שקט יאפשר לכם לנהל שיחה נעימה, קלה וזורמת, והאמת שכאן "קבור הכלב". לא פעם, אנשים בוחרים מקום אחד לשתות בו דרינק או לשבת לאכול בו. בפועל, ההמלצה הכי טובה היא לגוון בין מספר מקומות שונים כדי ליצור עניין מסוים. מקום עם פעילות כלשהי, כמו הליכה בפארק הירקון, יכול להפחית לחץ ולעזור לכם להכיר אחד את השני בצורה טבעית יותר. דמיינו את 2 הסיטואציות הבאות:

  • אתם יושבים בבר או במסעדה במשך שעתיים אחד מול השנייה, מה שיוצר סיטואציה מאוד מחייבת של מבט בעיניים, חשש משתיקות מביכות וכו'.
  • אתם הולכים בפארק הירקון, הנוף מסביב משתנה, זה בסדר לשתוק לפעמים, יש הרבה עניין שקורה מסביבכם וכו'.

 

#3 – אפשר לחשוב מראש על נושאים לשיחה

באופן כללי, תמיד עדיף להגיע אותנטיים לדייט. אבל, בין אם אתם יוצאים לדייטים באמצעות הכרויות אונליין או בדרכים אחרות, אפשר לנסות להכין מראש כמה נושאי שיחה מעניינים. לכן, אתם יכולים לחשוב על תחומי עניין משותפים ועל שאלות שתרצו לשאול, אם כי עדיף כמובן להימנע מנושאים טעונים כמו פוליטיקה או דת.

זכרו שהמטרה היא להכיר אדם חדש וליהנות מהזמן ביחד, ואם הנושאים של השיחות טעונים מדי, ויש כאלו לא מעט בארצנו הקטנה, עדיף להימנע מאלו.

#3 - אפשר לחשוב מראש על נושאים לשיחה

#4 – היו קשובים במהלך הדייט

הטיפ האחרון שלנו אליכם הוא להיות קשובים, עד כדי כך פשוט ויכול לגרום לדייט שלכם להצליח. שמרו על קשר עין, הקפידו לסיים להקשיב לפני שאתם עונים על משהו, והכי חשוב, אל תתפרצו לדברים של מי שמולכם. בסיכומו של דבר, רוב האנשים מחפשים שיקשיבו להם ויתנו להם פידבקים במהלך דייטים.

אי לכך, אנחנו ממליצים בחום להימנע מהסחות דעת כמו התעסקות עם הטלפון הנייד במהלך הדייט. לסיכום, היו אותנטיים, אל תנסו להיות מישהו שאתם לא, ובטוח שגם אתם תוכלו לגרום לדייטים שלכם להצליח על הצד הכי טוב שלהם.

כל הדייטים עולים לכם בבריאות הנפשית קבלו 4 טיפים שיעזרו לכם לצלוח את זה

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.