4 טיפים שיעזרו לך לשמר זוגיות בריאה

תוכן עניינים

זוגות שזה עתה הכירו צפויים לחוות פרפרים בבטן בכל פעם שהם רק רואים אחד את השני. מדובר בתקופה היפה ביותר שיש לזוגיות להציע, אך הזמן עשוי לשחוק את ההתאהבות הראשונית ולהוביל לקושי רב. מדריך זה עולה לאתר, כדי להקל עליכם בחיי הזוגיות ולהציג את 4 הטיפים שישמרו את הזוגיות הבריאה שיש לכם כעת. הישארו כאן ותוכלו ליהנות מאהבה נצחית.

 

טיפ ראשון – תהיו קשובים אחד לשני

תקשורת אפקטיבית היא המפתח לזוגיות טובה. חשוב שתדעו זאת ותקפידו לתקשר בפתיחות מול בן או בת הזוג, תוך יישום הפעולות הבאות:

  • תשתפו אודות דברים שמפריעים לכם. הימנעו מ"לשמור דברים בבטן", מכיוון שהדבר עשוי "להתפוצץ"
  • תכבדו אחד את השני
  • תהיו קשובים לרגשות של בן או בת הזוג ותגיבו באופן בונה ומכיל

 

קשובים אחד לשני

 

טיפ שני – תקפידו לקנות מתנות בימים מיוחדים

אי אפשר להתמקד בשמירה על זוגיות בריאה, מבלי לציין מילה או שתיים על מתנות שצריך להעניק אחד לשני. נמליץ לכתוב רשימה מסודרת של ימים מיוחדים בשנה שמצריכים הענקת מתנה. שכן, רבים מאתנו שוכחים את הימים הללו ומוצאים את עצמם תרים ברגע האחרון אחר מתנות ליום נישואין לצורך הדוגמא. אם אתם מזדהים עם תיאור זה, כדאי שתדפיסו את הרשימה הבאה או שתוסיפו את המועדים הללו כתזכורות במכשיר הנייד שלכם:

  1. יום נישואין
  2. יום האהבה
  3. יום הולדת
  4. יום המשפחה

 

 

טיפ שלישי – תחליטו על זמן קבוע לבילוי משותף

זמן איכות זוגי הוא המפתח לזוגיות בריאה. אתם תגלו עם הזמן שהחיים ימלאו אתכם בעשייה ויובילו כל אחד לענייניו שלו. לכן, נמליץ לקבוע כבר מעכשיו יום מסוים בשבוע שבו תבלו שניכם יחד (ללא חברים או הילדים). תוכלו להחליט איזה בילוי מתאים לכם במיוחד. הכוונה לערב שכולל יציאה מהבית או שמא, זמן איכות אינטימי בסלון שיכלול הכנת ארוחה רומנטית, צפייה בסרט ושיחה.

לקנות מתנות בימים מיוחדים

 

טיפ רביעי – תשמרו על אמון

כל מטפלת זוגית תגיד לכם שהאמון הוא המפתח לזוגיות חזקה ויציבה. הימנעו משקרים, היו ישרים ותסמכו על בן או בת הזוג שלכם. זכרו שאתם רוצים שישמרו לכם אמונים, לכן תצטרכו להתנהג בהתאם. דעו שבגידה בבן או בבת הזוג עשויה לפגוע באופן מהותי ביחסים שלכם. שכן, יש בני זוג שיחליטו להיפרד בו ברגע, מתוך תחושת פגיעות גדולה שתקשה עליהם להתמודד עם שאירע.

 

מילים אחרונות לסיום

אלה היו 4 הטיפים שיאפשרו לכם לשמור על זוגיות בריאה לאורך שנים. כעת אתם מכירים בכל המידע החיוני, כך שתצטרכו ליישם אותו מידי יום. נמליץ להעביר את המדריך לבן או לבת הזוג, כדי שהם יכירו באינפורמציה החדשה ויתאימו את עצמכם אליה. זכרו – כך תוכלו לפעול יחד בסינרגיה ולשמור על זוגיות טובה ומלאת אהבה.

מערכת יחסים יציבה

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.