5 דרכים לשדרג את הזוגיות שלכם

תוכן עניינים

הגעתם לשלב בזוגיות בו אתם מחפשים קצת פלפל ומלח, או איזשהו מטעם שיעזור לכם בימים של שגרה ועבודה.

אולי אתם חווים משבר ומחפשים פתרון איך לצאת ממנו? אז מה הפלא שאתם מחפשים עצות לשדרוג חיי הזוגיות? במיוחד בשבילכם אספנו 5 דרכים מגוונות לשדרג את הזוגיות שלכם.

 

זוגיות טובה מתחילה במין בריא

מיניות היא בסיס חשוב לכל קשר זוגי, לכן שימת דגש על שיפור חיי המין היא דרך מעולה לשיפור הזוגיות שלכם. זה לא סוד שבימינו הרבה זוגות מחפשים עזרים חיצוניים בעזרתם חיי הסקס מקבלים תפנית חיובית, מרעננת ובעיקר מרגשת. עזרים כדוגמת ויברטור יונק המאפשר לכם לענג את בת זוגכם אוראלית בלי להשתמש בפה, הוא אחד הכלים הנפוצים והמקובלים שעשוי להכניס למיטתכם משב רוח מרענן ומרגש, במיוחד אם תשתמשו באביזר ביחד כזוג.

 

סדנת בישול זוגית

הזמן שלכם לפעילות משותפת הוא בהחלט אלמנט חשוב בזוגיות. במיוחד כשאפשר לנצל את הזמן לסדנה שתועיל ותשפר את אחד הדברים החשובים בחיים של כל אדם – אוכל. אז בין אם אתם בשלנים מדופלמים או מאלו שמזמינים אוכל בוקר וערב ורק אוכלים מחוץ לבית, סדנת בישול זוגית מיועדת קודם כל בשביל שתיהנו ביחד ותלמדו גם לבשל דברים חדשים על הדרך.

 

קבעו זמן לפעילות קבועה ביחד

בין אם יצא לכם פעם בחודש, פעם בשבוע, או אפילו פעם ביום – קבעו לכם זמן שבו אתם עושים משהו ביחד וזה עשוי להיות כל דבר – החל מצפייה משותפת בסדרה בטלוויזיה, דרך שיעור יוגה שאליו תלכו ביחד, ועד הדבר הכי פשוט שלעיתים מתפספס לנו וזה לעצור הכול ולדבר על איך עבר עלינו היום. לאחר מספר פעמים שתתמידו ייתכן ותרגישו שאתם מוכנים להוסיף עוד התנסויות משותפות ביחד וזו המטרה.

 

ייעוץ זוגי

במידה ואתם רוצים להיכנס אל תוך נבכי הנפש שלכם ולהבין בדיוק מה עומד מאחורי החלטות שאתם מקבלים בהקשר הזוגי, או שהייתם רוצים להבין טוב יותר מהו הבסיס על פיו התחלתם את הקשר שלכם ומה עשוי להיות הצעד הבא שלכם, מומלץ מאוד לקבוע מספר מפגשים עם מטפל זוגי. תהליך עמוק ואיכותי נחשב כמוצא אחרון במקרה של בעיות בזוגיות אך גם אם אין ממש משבר אפשר בהחלט להיעזר בעזרה חיצונית.

 

תחמיאו אחד לשני

גם אם זה יראה לכם מאולץ בהתחלה, מחמאות הן דבר שעשוי להקפיץ לכם את הזוגיות ומטרתו לשים לב לפרטים הקטנים אצל בני הזוג שלכם. ככל שתחמיאו יותר כך תראו שהביטחון העצמי שלכם כיחידים וכמובן כזוג עולה לשיאים וגבהים חדשים. לאחר זמן מה זה יהפוך למשהו טבעי וחיובי בקשר שלכם.

 

לסיכום

המנוע לשדרוג הזוגיות שלכם היא קודם כל הרצון שלכם שזה יקרה, ברגע שתרצו שזה יקרה – הגלגלים בראשכם יתחילו לעבוד מעצמם ותוכלו למצוא בעצמכם דרכים נוספות ומגוונות לשדרג את הזוגיות שלכם, אז קדימה לדרך!

 

זוג

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.