7 עזרים לשיפור חיי המין

תוכן עניינים

כולנו רוצים לקיים חיי מין מספקים ומהנים, אבל לפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו תקועים בתלם ולא מסוגלים להפוך את הרגעים האינטימיים שלנו למהנים כפ שהם באמת יכולים להיות. למרבה המזל, ישנם מגוון עזרים שניתן להשתמש בהם כדי לשפר את חיי המין שלכם. להלן 7 עזרים שיכולים לעזור לכם לתבל את חיי המין שלכם ולהפיק את המרב מכל רגע אינטימי.

תקשורת

היכולת לדון בגלוי על הרצונות והפנטזיות שלך עם בן/בת הזוג חיונית לחיי מין בריאים ומהנים. תקשורת עם בן/בת הזוג לגבי מה מדליק אתכם ומה תרצו לחקור יכולה לעזור לשניכם להרגיש יותר בנוח ובפתיחות בחדר השינה.

 

צעצועי מין

צעצועי מין יכולים להיות דרך מצוינת לתבל את חיי המין שלכם! ישנם מגוון רחב של צעצועי מין זמינים בשוק, מוויברטורים ודילדו ועד חרוזים אנאליים ואזיקים. חקר צעצועי מין שונים יכול לעזור להפוך את הרגעים האינטימיים שלכם למהנים, מרגשים ואף מקרבים יותר.

 

משחק תפקידים והגשמת פנטזיות

מימוש הפנטזיות שלך עם בן/בת הזוג יכולה להיות דרך מצוינת לתבל את חיי המין שלכם. בין אם אתם משחקים סצנה מסרט או בוחנים פנטזיה של אחד. בינכם, משחק תפקידים יכול לעזור להפוך את חיי המין שלכם למרגשים ומהנים יותר.

 

חומרי סיכה אכילים

חומרי סיכה אכילים הם דרך מצוינת להוסיף קצת יותר הנאה לחיי המין שלכם – הם מגיעים במגוון טעמים וניתן להשתמש בהם כדי להגביר את הגירוי ולהפוך את המין למהנה יותר. גם המשחק המקדים מקבל גוון של שעשוע וצחוק וגם מסיימים עם טעם מתוק. תרתי משמע.

 

שמן פלז׳ר

שמן פלזר
הוא דרך מצוינת להכניס הנאה ותשוקה מטורפות לחיי המין שלכם. ניתן להשתמש בשמן הזה כדי לעסות אחד את השני ולהגביר את הגירוי, לחילופין, השמן יכול לשמש גם כדי להגביר את ההנאה במהלך מין וגינלי או אנאלי.

 

עיסוי

עיסוי יכול להיות דרך מצוינת להגביר את ההנאה וההרפיה בחדר השינה. לעסות אחד את השני/ה יכול לעזור לכם להגביר את האינטימיות, להכנס לאווירה מינית ומרגשת ןבכך לשפר את המשחק המקסים ואת המין כולן.  עיסוי ללא ספק יכול להפוך את המין למהנה יותר. אתם יכולים להשתמש בשמן הפלז׳ר כמובן גם לעיסוי.

 

מוזיקה

השמעת מוזיקה ברקע יכולה לעזור לקבוע את מצב הרוח ולהפוך את המין למהנה יותר. האזנה למוזיקה ששניכם נהנים ממנה יכולה לעזור להגביר את ההנאה ולהפוך את המין למהנה יותר עבור שניכם. מוזיקה איטית וסקסית יכולה להכניס אווירה אירוטית לחדר השינה שלכם.

 

אז מה היה לנו כאן?

לסיכום, שימוש ב7 הטיפים האלה כדי לשפר את חיי המין שלכם יכול לעזור להפוך את הרגעים האינטימיים למקרבים ומהנים יותר. בין אם אתם משתמשים בשמנים, מוזיקה או חומרי סיכה אכילים, עזרים אלו יכולים לעזור לתבל את חיי המין שלכם ולהפוך אותם למהנים יותר עבור שניכם.

סקס, חיים

כדי לקבל יעוץ פסיכולוגי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם.